در این بخش نسخه های بیماران مورد بررسی قرار گرفته و پذیرش نسخه ها براساس تعرفه نظام پزشکی و برمبنای بیمه‌های مختلف و آزاد صورت می‌گیرد.

نمونه گیری برای انجام انواع آزمایش های ویروسی توسط پرسنل مجرب و کارآزموده آزمایشگاه صورت می‌گیرد. همکاری با پرسنل بخش نمونه گیری کمک شایانی به ارائه جواب‌های دقیق می‌کند.

در این بخش آزمایشاتی که بر اساس وجود آنتی بادی و آنتی ژن در خون است مانند HIV P24, HIV Ab, HBs Ag, HCV Ab و تست‌های تکمیلی هپاتیت C و ایدز و... جهت بررسی بیماری‌های مختلف ویروسی وعفونی انجام می‌گیرد.

سریع ترین روش برای دسترسی به جواب آزمایش، ارتباط با آزمایشگاه، نظرسنجی و …

پاسخگوی سوالات شما در رابطه با آزمایش ها هستیم، با ما تماس بگیرید.

از تمامی علاقمندان دعوت بعمل می آید جهت همکاری با ما، فرم همکاری را تکمیل و ارسال نمایند.

آزمایشگاه ما در سال 1372 با هدف ارائه خدمات تشخیصی روتین، تخصصی و فوق تخصصی به بیماران و پزشکان توسط آقای دکتر حسن جراح باشی تاسیس شد. این آزمایشگاه با هدف  راه اندازی تمامی آزمایش ها و خدمات مورد نیاز آنان جهت تشخیص و درمان به موقع آنان و ارتقای سطح کیفیت زندگی ایشان در حد امکان شکل گرفته است.

از آنجاییکه تشخیص صحیح بیماری ها و حتی گزارش صحیح نتایج آزمایشات مستلزم همکاری و ارتباط تنگانگ آزمایشگاه و پزشک معالج است، در این راستا ما دست تمامی پزشکان محترم را به گرمی می فشاریم و از تمام داشته های علمی و تکنیکی خود در این جهت دریغ نمی کنیم.


ما به همراه پزشکان تلاش می کنیم تا بیماری بیماران را تشخیص دهیم، برای سوالات موجود جوابی یافته، پیشرفت بیماری یا بهبودی را ارزیابی کنیم، سلامت افراد سالم را تایید نماییم و در صورت نیاز آموزش دهیم و از ایجاد عوارض جلوگیری کنیم.


همچنین در طی سالها تلاش نموده ایم با کارگیری و گلچین نمودن بهترین دستگاه های تمام اتوماتیک آزمایشگاهی از معروفترین کمپانی های جهان که از کشور های اروپایی و آمریکا وارد کشور شده است و استفاده از کیت های انحصاری هر دستگاه که توسط شرکت سازنده دستگاه تولید می گردد سعی نموده ایم تا با بالا بردن کیفیت در حد امکان رضایت پزشکان و بیماران را جلب نماید.